wtorek, 30 listopad 2021

Szkoleniach z TIK - „Lekcja:Enter”

Instytut Doskonalenia Nauczycieli „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku serdecznie zaprasza szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z obszaru województwa podlaskiego do bezpłatnego udziału w szkoleniach z TIK realizowanych w ramach największego projektu edukacji cyfrowej w Polsce skierowanego do szkół „Lekcja:Enter”.

Projekt jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej –https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcja-enter–wez-udzial-w-wyjatkowym-projekcie-cyfrowym

Celem bezpłatnych szkoleń w ramach projektu grantowego „Szkolenia TIK dla nauczycieli Województwa Podlaskiego” jest podniesienie kompetencji cyfrowych nauczycieli z terenu województwa podlaskiego w zakresie korzystania z dostępnych
e-zasobów i ich modyfikacja oraz tworzenie własnych, a także podniesienie kompetencji metodycznych nauczycieli w zakresie korzystania z aktywnych metod nauczania, w szczególności metod wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK).

Więcej informacji o projekcie na stronie http://instytutdoskonalenianauczycieli.pl

lubhttps://lekcjaenter.pl/ oraz bezpośrednio u osób koordynujących projekt:

- Dyrektor IDN”S”

Wojciech Jaranowski, tel. 603 090 888, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Koordynator projektu grantowego na województwo podlaskie z ramienia IDN”S”

Agnieszka Pietraszko-Gryń, tel. 537 007 273, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Specjalista d.s. rekrutacji

Agnieszka Zielenkiewicz, tel. 501 339 021, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


test

Regionalna Sekcja Oświaty i Wychowania
NSZZ „Solidarność” w Białymstoku

Suraska 1/1
15-093 Białystok

tel. 857 423 249, 857 489 282

test